Dziś rano odbyło się wręczenie nagród wszystkim uczestnikom Rodzinnego Konkursu Wakacyjnego. Dziękujemy za przygotowanie z dziecmi pięknych, kolorowych prac.

Przesypywanie, układanie, segregowanie, manipulowanie, czyli ćwiczenia motoryki małej z panią Soumiyą.

Pani Beatka przygotowała dziś zajęcia na temat jesiennych przetworów a podsumowaniem była praca plastyczna, czyli malowanie pędzelkiem trzymanym stopą. Starszaki z wielkim skupieniem i zaangażowaniem podjęły się tego wyzwania!

Nowy rok szkolny i już ciężka” praca się zaczeła!

Tworząc swoje rękodzieła starszaki inspirowały się "Legendą o Smoku Wawelskim". Powstały strasznie piękne smoki :)

Na dzisiejszych zajęciach w księgarni dzisi rozmawiały o różnych rodzajach książek, bawiły się, czytały i tworzyły książki według własnego pomysłu. Wszyscy bawili się przy tym fantastycznie.

Żwierzęta domowe w przedszkolu!